Péče a praní

Aby Vám výrobky vydržely co nejdéle, je potřeba se o ně dobře starat a my Vám poradíme, jak na to!


VÝROBKY Z FROTÉ

Před každým praním pevně zapněte výrobek na suchý zip a perte na 40 °C bez aviváže, aby se nesnížila savost výrobku. Před praním nenamáčejte, nedoporučujeme ani chemické čištění a bělení. Sušte na vzduchu nebo v sušičce s nízkým tepelným nastavením, nesušte na přímém zdroji tepla.


VÝROBKY Z VELURU

Před každým praním pevně zapněte výrobek na suchý zip a obraťte ho na ruby. Perte na 40 °C bez aviváže, aby se nesnížila savost výrobku. Před praním nenamáčejte, nedoporučujeme ani chemické čištění a bělení. Sušte na vzduchu nebo v sušičce s nízkým tepelným nastavením, nesušte na přímém zdroji tepla.


Tip!: Během nošení a praní může dojít k zatrhávání smyček, případné vytažené smyčky nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte. Nijak tím neohrozíte kvalitu výrobku a můžete ho směle nosit dál.

Tip!: Při výrobě froté a veluru ze 100% bavlny se důsledkem výrobních procesů může výrobek srazit až o 5-8 %. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme před prvním použitím 2x vyprat a vysušit nový výrobek s šetrným programem při nízkých teplotách. Nadměrnému srážení se vyhneme, když ještě vlhké a později i zcela suché výrobky krátce natáhneme podél švů rukou a vytvarujeme.

MaryBerry na Instagramu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení